Willa La Dependance Creole
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Posiłki/Napoje Bar/ Poczekalnia |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Oferując obszar handlowy, Willa La Dependance Creole Fort-de-France dogodnie leży 2 km od słynnych miejsc kultu religijnego, takich jak Katedra w Fort-de-France.
Biblioteka Schoelchera znajduje się w zasięgu ręki od domu wakacyjnego, a Stadion Louisa Achillego jest w odległości 9-minutowego spaceru. W nie więcej niż 600 metrach stąd znajdują się takie sklepy jak Centre Commercial Le Rond-Point.
Suszarka do włosów i ręczniki również zapewniają komfort.
Willa La Dependance Creole oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak aneks kuchenny z jadalnią. W kuchni znajdują się ekspres do kawy/herbaty, lodówka i piekarnik. Restauracja Le Petit Tonneau, serwująca specjały kuchni portugalskiej, leży w odległości 550 metrów. Najbliższy przystanek autobusowy to Bellevue, maksymalnie 5 min pieszo od willi.
- Lotniska
- Lotnisko Martynika15 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Kawiarnia
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Bar/ Poczekalnia
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
Usługi
- Pierwszy drink za darmo
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Przebieralnia
- Taras
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.
- Nie ma dodatkowych łóżek w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Willa La Dependance Creole od lotniska Martynika?
Willa La Dependance Creole znajduje się 20 min jazdy od lotniska Martynika. - ❓
Czy Willa La Dependance Creole posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Willa La Dependance Creole oferuje Wi-Fi. - ❓
Jakie usługi oferuje swoim gościom Willa La Dependance Creole?
Willa La Dependance Creole oferuje takie usługi jak całodobowa recepcja. - ❓
Czy ta willa akceptuje zwierzęta?
Ta willa nie jest przyjazna zwierzętom. - ❓
Czy w tej willi znajduje się wanna z hydromasażem?
Tak, w tej willi na gości czeka wanna spa.